0850 939 75 51

HAKKIMIZDAMersin Erman Akademi Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak sektördeki gücümüzü hizmetimizdeki titizliğimizden alıyoruz. Sloganımız “Hizmette Uzman, Önceliğimiz İnsan” bizim sektördeki hassasiyetimizin kanıtıdır. Gerek kurucularımız, gerekse çalışma arkadaşlarımızın tecrübe ve bilgi birikimleri ile daha iyi hizmet için sürekli çalışmaktayız. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığımızın mevzuatına harfiyen uyarak hiçbir şekilde çalıştığımız firmalarımızın Bakanlığa karşı yasal gereklilik anlamında mağdur olmaması için titizlik içerisinde hizmet vermekteyiz.

Ekibimiz arasındaki iletişim ve koordinasyon sayesinde her uzman sadece kendinin uzmanlık yaptığı yerle ilgili değil MERSİN ERMAN AKADEMİ ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ’nin sorumluluğu altında olan firmaların tamamı hakkında bilgi sahibidir. Bu durum firmalardaki faaliyetlerin birkaç elden incelendiği ve eksiklik kalmaması için hassasiyet gösterdiğimizin kanıtıdır.

MERSİN ERMAN AKADEMİ ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ firmamız Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olup her hizmetini Bakanlığa bağlı olarak yürütmekteyiz. MERSİN ERMAN AKADEMİ ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ firmamız bu tecrübesini ve bilgi birikimini firma kurucusunun 2007 Yılında İş Sağlığı ve Güvenliği hizmeti kapsamında profesyonel olarak başlayan ve yıllarca sahalardaki faaliyetleri sayesinde kazanmıştır.

MERSİN ERMAN AKADEMİ ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ firmamızın kurucusu 2010 yılı başında bölgemizdeki ilk Ortak Sağlık ve Güvenlik Biriminin ve 2011 yılı başında bölgemizdeki ilk İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitim kurumunun kurucu ortağı olmuştur. MERSİN ERMAN AKADEMİ ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ olarak bölgemizde ve sektörümüzde konusunda lider olmanın gururu ve sorumluluğuyla “ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi” ve “ISO 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi” belgelerinin güvencesi altında kaliteli ve insan odaklı hizmet vermeye devam etmekteyiz